APEX-KOMPUTERY.com

Salon Moniuszki

Nasz główny salon sprzedaży znajduje się przy ul. Moniuszki 28. Adres ten jest aktualny od 2004 roku, kiedy to przenieśliśmy siedzibę z ul. Podchorążych. Na powierzchni ponad 200m2 oferujemy pełny asortyment sprzętu komputerowego – komputery stacjonarne, notebooki, monitory LCD, drukarki oraz wszelkiego typu akcesoria komputerowe. Ofertę uzupełnia sprzedaż oprogramowania na komputery PC – od systemów operacyjnych, pakietów biurowych, antywirusowych po szeroki wybór gier.

Moniuszki 28 to również siedziba naszego serwisu – tutaj dokonują się naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne Państwa komputerów. Staramy się ciągle doskonalić nasze umiejętności, a doświadczenie i zapał serwisantów nie raz już uratowały cenny sprzęt naszych klientów. Zawsze mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc pracowników naszego serwisu. Dodatkowo zajmujemy się też uzupełnianiem tuszy do drukarek atramentowych oraz sprzedażą zamienników tuszy i tonerów, co pozwala zaoszczędzić sporo koszów drukowania bez znaczącego wpływu na jego jakość.

Oferta naszej firmy obejmuje też usługi wideofilmowania; a więc filowanie wszelkiego typu uroczystości, montaż video, nadruki na płytach CD/DVD oraz przegrywanie kaset VHS na nośniki DVD.