APEX-KOMPUTERY.com

Serwis komputerowy

Nasz serwis to 13 lat doświadczenia! - naprawiamy:
- komputery
- notebooki
- monitory
- wszelkie peryferia komputerowe

Nasze atuty to przede wszystkim fachowa i doświadczona kadra serwisantów. Wypracowaliśmy standardy naprawy dzięki którym 90% napraw w naszym serwisie trwa maksymalnie do 48godz.(!) Zawsze, jak tylko jest to możliwe, oferujemy naszym klientom przy naprawach gwarancyjnych wymianę uszkodzonych podzespołów komputerowych bez konieczności, czasem wielotygodniowego oczekiwania na naprawę przez serwisy fabryczne. Po prostu Państwo dostajecie od nas nowe podzespoły - a my resztę formalności "bierzemy na siebie".

Oferujemy również serwis z dojazdem do klienta. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczy, bądź mailowy z naszymi serwisantami. Instalujemy sieci komputerowe - również te bezprzewodowe - jeżeli są Państwo zainteresowani rozdzieleniem łącza internetowego tak, aby móc jednocześnie używać zarówno komputer stacjonarny jak i notebooka to prosimy o kontakt - mamy doświadczenie poparte kilkuset takimi instalacjami.

Zachęcamy również firmy oraz instytucje do zapoznania się z naszą ofertą - na wszelkie pytania z chęcią odpowiemy telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.